Registrace

!!! REGISTRACE UKONČENA !!!

Platba registrace je možná pouze předem na bankovní účet. Pokyny k platbě vám přijdou emailem po potvrzení registrace.

Do poznámky platby uveďte jméno hráče, za kterého platíte a také jeho e-mailovou adresu! (kvůli přiřazení platby k hráči).

Cena registrace pro nebojového účastníka je 250 Kč. A je zde konstantní cena po celou dobu.

Výše ceny registrace pro bojového účastníka se bude lišit podle rychlosti jejího uhrazení:

  • 700 Kč při zaplacení registrace do 15. července 2023
  • 850 Kč při zaplacení registrace v rozmezí od 15. července 2023 do 28. září 2023
  • 1000 Kč od 28. září možné platit pouze na místě po předchozí domluvě s organizátory

Ve velmi mimořádných případech se lze domluvit na platbě na místě se sníženým registračním poplatkem.

Pokud od hráče nebude na účtu zaregistrován poplatek do jednoho měsíce od jeho registrace, bude z registrace vyřazen a jeho místo připadne náhradníkovi.

Vrácení registračního poplatku je možné pouze do 28. září 2023. Zároveň je toto datum také poslední možný termín uhrazení registrace.

Poté už je možné pouze vyměnit si místo s jiným hráčem. Pokud za sebe náhradu neseženete, napište nám na email: Rudekape@gmail.com a my se pokusíme zprostředkovat náhradníka a peníze vám vrátit, pokud to bude možné a povede se nám náhradníka sehnat.

Zároveň pokud by někdo chtěl přijet na akci a ušetřit svoji peněženku bolesti, může si po předchozí domluvě s organizátory na akci část registračního poplatku odpracovat např. (pomoct s přípravou/nebo s úklidem po akci) Výše odpuštěného poplatku určí organizátor, podle vykonané práce. Zájemci o tuto možnost ať napíší na email: Rudekape@gmail.com, předmět – Helper, a to do maximálně do 28.9. 2023. Místa pomocníků jsou omezená.

Sledujte naše facebookové stránky pro aktuální informace.

Pod níže uvedeným tlačítkem naleznete přihlašovací formulář, kde zadáte základní informace o vás a přidáte se k vámi vybrané frakci.